• İstanbul14 °C
  • Ankara13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu 5 Yöntemle WhatsApp’ta engellendiğinizi kolaylıkla çözebileceksiniz
17 Haziran 2022 Cuma 21:20

Bu 5 Yöntemle WhatsApp’ta engellendiğinizi kolaylıkla çözebileceksiniz

Milyonlarca kişinin kullandığı WhatsApp’ta bazı bilinmeyen özellikler dikkat çekiyor. Eğer engellendiyseniz bu yöntemlerle anlayabilirsiniz

WhatsApp hakkında kimsenin bilmediği bazı detayları paylaşacağız. Akıllı telefonlarda en  çok kullanılan uygulamalardan biri WhatsApp her geçen gün yeni özelliklerle kullanıcılarını korumayı amaçlıyor!

WhatsApp üzerindeki engelleme özelliği çoğu kişinin zaman zaman başvurduğu bir özellik! Ancak WhatsApp'ta yer alan bu özellik hakkında bilinmeyen bazı detaylar var

Mobil telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte sms bitti. Herkes WhatsApp kullanmaya başladı. Ancak WhatsApp bazı durumlarda kötü niyetli kişilerin  bizi rahatsız etmesine neden oluyor. Kötü niyetli kişileri kolaylıkla engelleyebiliyoruz

Ancak bazı özellikler sayesinde engellediğimiz kişilerin onları engellediğimizi bilmeleri mümkün olabiliyor. Bu konuda da üstelik çok sayıda kişi bilgi sahibi değil. 

Milyonlarca kişi WhatsApp kullanıyor. Zaman zaman bazı kişiler WhatsApp üzerinde bizleri engelleyebiliyor. Bu durum cep telefonu kullanıcılarının canını sıkabiliyor.

WhatsApp konusunda uzman olan isimler bilinmeyen özellikleri paylaşmaya devam ediyorlar. Haber7.com sitesinde yayınlanan bir içerikte WhatsApp üzerinde engelleme olayını çözen detaylar paylaşıldı.

Eğer sizlerde WhatsApp üzerinde engellendiğinizi düşünüyorsanız bu bilgilere bakmanızda fayda var. Arkadaşlarınız içinde bu bilgileri paylaşın.

WhatsApp'ta birinin sizi engelleyip engellemediğini öğrenmenin birkaç farklı yolu bulunuyor. Bunlar sırasıyla aşağıdaki şekilde kontrol edilebilir.

Sohbet penceresinde ilgili kişinin son görülme zamanını göremezsiniz.
Aynı zamanda sizi engelleyen kişinin çevrimiçi olup olmadığını da göremezsiniz.
İlgili kişinin profil fotoğrafında yapılan güncellemeleri göremezsiniz.


Sizi engellemiş olan bir kişiye gönderdiğiniz mesajlarda, her zaman tek bir onay işareti gösterilir. İkinci onay işareti hiçbir zaman gösterilmez.


Bu kişiyi aramaya çalıştığınızda bağlantı kurulamaz.


Bir kişiyle ilgili olarak yukarıda belirtilen durumların tümüyle karşılaşıyorsanız söz konusu kullanıcı sizi engellemiş olabilir. Ancak başka olasılıklar da mümkün olabilir.

Kaynak: Haber7.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Gidilesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Yazılımı: CM Bilişim