• İstanbul14 °C
  • Ankara13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emeklilere güzel haber! 3.750 TL'ye varan ek ödeme yapılacak
25 Haziran 2022 Cumartesi 01:01

Emeklilere güzel haber! 3.750 TL'ye varan ek ödeme yapılacak

Emeklileri sevindiren gelişme! 3.750 TL'ye varan ek ödeme banka hesaplarına yatacak

Milyonlarca emekli Temmuz ayında maaşlarına zam alacak. Temmuz ayında ayrıca emekliler 1100 TL bayram ikramiyesi de alacaklar.

Emekliler tüm bunlara ek olarak bankalar tarafından sağlanan ek ödemeleri de yakından takip etmekteler. Bilindiği gibi emeklilere bankalar tarafından promosyon ödemesi yapılmakta.

Bankalar tarafından sağlanan promosyon ödemelerinin tüm detayları herkes tarafından merak edilmektedir. Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren promosyon ödemeleriyle ilgili bazı detayları sizlerle paylaşacağız.

Promosyon yarışına giren bankalar emeklilere ek ödeme vermeye başladılar.

O bankalardan biri de TEB oldu..

TEB binlerce emekliye ek ödeme yapacak. Maaşını bankaya taşıyanlara TEB ödeme yapıyor.

Peki banka tarafından sağlanan bu ek ödemenin detayları ve kampanya koşulları nelerdir?

Konuyla ilgili TEB'in resmi internet sitesinde şu açıklama yapıldı.

Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 3.750 TL’ye varan promosyon kazanıyor.

Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.

3.750 TL’ye Varan Promosyon Kampanya Detayları: 

Kampanya 02.06.2022 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.
Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.


Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.


Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Gidilesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Yazılımı: CM Bilişim