• İstanbul17 °C
  • Ankara13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emeklileri ilgilendiriyor! İş Bankası 500 TL ödül para veriyor
24 Haziran 2022 Cuma 02:10

Emeklileri ilgilendiriyor! İş Bankası 500 TL ödül para veriyor

İş bankası tarafından emeklileri ilgilendiren bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruya göre 500 TL ödül para verilecek

Türkiye'nin en güvenilir bankalarından biri olan İş Bankası yine dikkat çeken bir kampanyaya imza atacak. Banka tarafından yapılan açıklamada emeklileri ilgilendiren kampanyanın detaylarına yer verildi.

Uzun yıllardır Türkiye'nin lider bankalarından biri olan İş Bankası sağlamış olduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Özellikle emeklilere yönelik ayrıcalıklarına bir yenisini ekleyen İş Bankası dikkat çeken bir kampanya için kolları sıvadı.

Emekliler bilindiği gibi bankalarından maaşlarını başka bir bankaya taşımaları durumunda komisyon ödemesi alıyorlar. Her bankanın emekli komisyonlarıyla ilgili kendine özgü politikası var.

İş Bankası ise maaşını İş Bankasına taşıyan emeklilere komisyon veriyor! Fakat bankanın bir kampanyası var ki gerçekten emeklileri sevindirecek türden.

Eğer emekli yakınlarınıza referans olur İş Bankasına getirirseniz 500 TL ödül para kazanabilirsiniz.

İş Bankası'nın resmi internet sitesinde kampanya ile ilgili olarak şu bilgilere yer veriliyor

30 Haziran 2022 tarihine kadar referans kodunuzu alın, emekli yakınlarınızın referans kodu ile maaşını İş Bankası'na taşımasını sağlayın 500 TL'ye varan Pazarama MaxiPuan kazanın.

Kimler kampanyaya katılabilir?


• Maximum Mobil'den tüm müşterilerimiz yalnızca 1 defa bu kampanya kapsamında kod alabilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için ne yapılmalı?


•Kampanyadan yararlanacak müşterilerimizin Maximum Mobil'den kampanyaya katılıp aldığı Referans Kodunu SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekli yakınları ile paylaşması gerekmektedir. Kodu alan emekli yakınların SGK emekli maaşlarını 3 yıl süre ile İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt ederek taşıması ve ardından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak bu Referans Kodunu da ekleyip 4402'ye SMS atmaları yeterlidir.
•Her müşterinin tek Referans Kodu vardır ve referans kodları kişiye özeldir.


•Bir müşteri en fazla 2 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. İş Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden, SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 500 TL Pazarama MaxiPuan ödülü kazanabilir. Referans olunacak emekli yakının maaşını 10 Haziran 2022 tarihinden önce İş Bankası'ndan almıyor olması gerekmektedir. 


• Emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan ve Referans Kodu ile 4402'ye SMS atarak kampanyaya başarılı katılım sağlayan her bir emekli yakını için 250 TL olmak üzere en fazla iki emekli yakını için toplam 500 TL Pazarama MaxiPuanı kazanılabilir. 

Kampanya kapsamında Referans Kodu ile kimler maaşını İş Bankası'na taşıyabilir?


•SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekliler.


•10 Haziran 2022 tarihi itibariyle maaşını İş Bankası'ndan almayan emeklilere kampanya kapsamında referans olunabilir.


•10 Haziran 2022 tarihinden önceki bir dönemde maaşını İş Bankası'ndan almış olan, halihazırda emekli maaşını başka bankadan alan müşteriler maaş taşıma işlemi yaparak kampanyaya dahil olabilir.


•10 Haziran 2022 tarihi itibariyle emekli maaşını İş Bankası'ndan alan ve kampanya süresinde emekli maaşını başka bankaya taşıyıp tekrar İş Bankası'na taşımak isteyen müşteriler kampanyadan yararlanamaz.


•Birden fazla emekli maaşı olan ve kampanya başlangıç tarihi itibariyle herhangi bir emekli maaşını İş Bankası'ndan alan müşteriler de diğer emekli maaşlarını taşımak üzere referans kullanarak kampanyaya dahil olamaz.

Referans Kodu verilen emekli ne yapmalıdır?


•SGK emekli maaşlarını İş Bankası'na taşımaları, ardından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak yakınlarından aldıkları Referans Kodunu ekleyip 4402'ye SMS atmaları gerekmektedir. (Örnek: Referans Kodu "12A4C" ise büyük harflerle REFERANS yazıp bir boşluk bırakılarak referans kodu 4402'ye SMS gönderilmelidir "REFERANS 12A4C" .)
•Kampanya kapsamında SMS ile başvuru İş Bankası’na kayıtlı cep telefonu ile yapılmalıdır. SMS atılan cep telefonu ile İş Bankası’nda kayıtlı cep telefonunun farklı olması durumunda kampanyadan yararlanılamaz.


•Emekli Maaşı İş Bankası’na Nasıl Taşınır ve Emekli Promosyonu Nasıl Alınır? 


SGK emeklileri İşCep, İnternet Şubesi ya da İş Bankası şubeleri aracılığıyla maaşlarını İş Bankası'na taşıyabilirler. 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Gidilesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim